Muratapaşa'nın 'Deva'sı Dal oldu

Deva Partisi Muratpaşa İlçe Başkanlığına atanan Hüseyin Kemal Dal, “Vatandaşlarımızın şikayetlerinin farkında bir yönetim olarak saha faaliyetlerine bir an önce başlamanın gayreti içerisindeyiz” dedi

Muratapaşa'nın 'Deva'sı Dal oldu
18 Ocak 2021 - 21:00
  Deva Partisi Muratpaşa İlçe Başkanlığına Hüseyin Kemal Dal atandı. Mazbata ve yönetim kurulu yetki belgesi töreninde konuşan Başkan Dal, şu ifadeleri kullandı:
  “Ülkemiz siyaseti sıkıntılı günler yaşamakta. Hepimizin endişesi bugünlerin devamının olması. Mutsuz insan sayısının arttığı, toplumumuzun hemen hemen her kesiminden şikâyetlerin yükseldiği bu dönemde Deva Partisi Muratpaşa İlçe Teşkilatı olarak siyaset sahnesindeki yerimizi alıyoruz. Vatandaşlarımızın şikayetlerinin farkında bir yönetim olarak saha faaliyetlerine bir an önce başlamanın gayreti içerisindeyiz. Karamsarlık tellallığı veya vaat hoyratlığı peşinde değiliz. Gerçek ve doğru olan neyse onu söyleyen, eleştiri yaptığı konuya çözümleri olan bir Genel Merkeze ve Genel Başkan’a sahip olmanın avantajını sonuna kadar kullanacağız.
Antalya kurulduğundan beri var olan mahalleler ilçemiz sınırları içindedir. Doğu Garajı, Eski Otogar, Eski Sanayi, Kapalı Yol, Şarampol Caddesi, Yüzüncü Yıl Bulvarı, Kale Kapısı, Üç Kapılar, Işıklar Caddesi, Eski Lara yolu gibi ticaretin kalbinin attığı, kent içi istihdamın en yüksek olduğu bölgelere sahip olması sebebiyle Muratpaşa hiç şüphesiz her daim Antalya siyasetine şekil vermiş en önemli ilçemizdir.
Ülkemiz siyaseti hepimizin bildiği üzere kutuplaşmışlık sarmalına takılı kalmış vaziyette. Ya oradansın ya buradan bitarafsan bertarafsın anlayışı bizi alternatifsizlik çukuruna düşürmüş durumda. Mevcut potansiyelimizi göstermemizi engelleyen ve bizi vatandaş olarak mutsuz eden bu durum öz motivasyonumuzu yok etmekte, adeta vatandaş olarak bize diyorlar ki siz neyi seçerseniz seçin sonuç aynı.
Deva Partisi, kişinin dinine, mezhebine, diline, etnik kökenine bakmadan sadece iyi insan olması ön koşulu ile samimi bir kadro kurma gayretindedir. Teşkilatımızı kurarken en yüksek hassasiyetle uyduğumuz bu kural önce teşkilatımızda oradan direkt milletimizin derin irfanında vücut bulacaktır. İste o buluşma gerçekleştiğinde damlalardan oluşan huzur seli dört bir yanı saracak tüm dertlerimizin devası olacaktır.”

  Haber Merkezi

 
Bu haber 1916 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum