Havaya dikkat!

Meteoroloji'den alınan verilere göre Antalya’da bugün bulutlu bir hava hakim olacak. Ancak yarından itibaren yurdun batı kesimlerinde beklenen sağanak yağışlar Antalya genelinde de etkili olacak.

Havaya dikkat!
17 Ekim 2020 - 07:00

Meteroloji 4’üncü Bölge Müdürlüğü verilerine göre Antalya genelinde sıcaklık değerlerinde önümüzdeki pazartesi gününe kadar önemli düşüşler yaşanmayacak. Kent genelinde bugün bulutlu bir hakim olacak. Sıcaklık değerleri gündüz 29 derece civarında seyredek. Ancak Pazar gününden itibaren yağışlı hava etkili olacak.

Hafta sonu yurdun batısında yağışlı hava etkisini göstermeye başlayacak ve salı gününe kadar devam edecek. Salı günü hava sıcaklarında 2 ile 6 derece arasında düşüşler yaşanması ihtimali yüksek.

Pazar günü parçalı ve çok bulutlu bir havanın etkili olacağı Antalya genelinde öğle saatlerinden sonra sağanak ve gök gürültülü sağanak yağışlı bir hava bekleniyor. Pazar günü Demre, Elmalı, Kaş ve Korkuteli’nde bulutlu bir hava beklenirken, söz konusu ilçelerde de hafta başından itibaren yağışlı havanın etkili olacağı tahmin ediliyor.

Mehmet ÖZCAN

YORUMLAR

  • 0 Yorum