logo

Çağlar’ın mutlu günü

Antalya Oto Galericiler Odası Kooperatifi Başkanı İsmail Çağlar, oğlu Mustafa Çağlar’ın vatani görevini yapacak olmasının sevincini dostlarıyla ve sevdikleriyle yaşadı.

Uncalı Mahallesi’ndeki gerçekleştirilen asker eğlencesi Antalya esnaflarını bir araya getirdi. Geceye, Çağlar ailesi başta olmak üzere AESOB Başkanı Adlıhan Dere, çok sayıda galerici esnafı ve davetli katıldı. Oğlunu askere gönderdiği için çok mutlu olduğunu dile getiren Başkan Çağlar, “Mustafamı şükürler olsun bu yaşa getirdik ve şimdi dokunulmazımız olan vatanımızı ve bayrağımızı koruması için askere uğurlayacağız. Artık şanlı bayrağımızın gölgesinde komutanlarına emanet. Allah tüm Mehmetçiklerimizi korusun” dedi.

AESOB Başkanı Dere ise vatani görevini yapmaya hazırlanan Mustafa Çağlar için babası İsmail Çağlar’a hayır dualarında bulundu. Dere, “İnşallah Mustafa evladımız vatani görevini sağ-salim yerine getirip ailesine ve sevdiklerine dönecektir. Allah tüm kolluk kuvvetlerimizi korusun” diye konuştu.  Gece, Kuran-ı Kerim tilaveti ile sona erdi.
Mehmet ÖZCAN

Share
#

SENDE YORUM YAZ