logo

‘Bir numaralı sendika’

Büro Memur-Sen Antalya Şube Başkanı Ünal Hisarkaya, “Büro Memur-Sen öyle sıradan bir sendika değil. Bu milletin bel kemiğinin oluştuğu yerdir. Büro Memur-Sen 8 bakanlık, 44 kurumdan oluşuyor. Biz Türkiye’yiz, Türkiye biziz” dedi.

Büro Memur-Sen’in bir numaralı sendika haline geldiğini aktaran Başkan Hisarkaya, “Birileri çıkıp sizden birşey olmaz dediler. Onların, ‘Sizden bir şey olmaz’ dedikleri yerde, biz bir numaralı sendika olduk. Memur – Sen, Büro Memur – Sen bir numaralı sendika olmuştur. Bizden siyasetçi de sendikacı da olur. Biz bu devletin kendisiyiz. Bu devletin kendinden olandan nasıl bir şey olmaz” ifadelerini kullandı.

BİZİM HEDEFLERİMİZ BÜYÜK

Türkiye’de faydalı şeylerin olması, iz bırakmak için çalıştıklarını dile getiren Başkan Hisarkaya, “Bizim hedeflerimiz çok büyük. Bu ülke için yapacak çok şeyimiz var. Onun için biz sendikada bir şeyler yapalım, sendikayı geliştirelim dedik. Bu mücadeleyi veriyoruz. Her şeyin en iyisini yapmayı istiyoruz, sıradan birisi olmayalım istiyoruz. Rahmetli Adnan Menderes, Erbakan Hoca gibi, Fatih Rüştü Zorlu gibi, Recep Yazıcı gibi iz bırakalım istiyoruz” şeklinde konuştu.

Büro Memur-Sen olarak her mücadelenin ve elde edilen kazanımın altında büyük çalışmaların yattığını vurgulayan Ünal Hisarkaya, çalışanlar için verdikleri tüm çabadan ve döktükleri her ter damlasından onur duyduklarını söyledi.

Yalçın KÜÇÜK

Share
#

SENDE YORUM YAZ