Başkan Böcek, Vali Yazıcı'yı ziyaret etti

BÜYÜKŞEHİR Belediye Başkanı Muhittin Böcek, Antalya Valisi olarak göreve başlayan Ersin Yazıcı'yı makamında ziyaret etti. Vali Yazıcı'ya yeni görevinde başarı dileyen Başkan Böcek, “Büyükşehir Belediyemiz ve valiliğimiz işbirliğiyle Antalyamıza güzel hizmetler sunmaya devam edeceğiz" dedi.

Başkan Böcek, Vali Yazıcı'yı ziyaret etti
24 Haziran 2020 - 13:23

Hafta başında Hükümet Konağı'nda düzenlenen törenle karşılanan ve görevine başlayan Vali Ersin Yazıcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek'i makamında ağırladı. Vali Yazıcı'ya 'hoşgeldiniz' dileklerini ileten Başkan Böcek, “Hep birlikte çalışmalarımıza devam edeceğiz. Şahsım ve çalışma arkadaşlarım adına sizlere başarılar diliyorum. Büyükşehir Belediyemiz ve valiliğimiz işbirliği ile Antalya'mız için güzel hizmetler üretmeyi sürdüreceğiz" dedi.

'ŞEHRE KATKI SUNMAYA GAYRET EDECEĞİZ'

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Vali Yazıcı da Antalya gibi güzel bir şehirde hizmet edebilme şansına eriştiği için mutlu olduğunu belirtti. Vali Yazıcı, “Ülkenin dışa açılan penceresi, turizmin başkentine geldim. Görevimizde bu sorumluluk bilinciyle hareket edeceğiz. Başta Büyükşehir Belediyemiz olmak üzere tüm kurum ve kuruluşlarla, sivil toplum örgütleriyle birlikte bu şehre katkı sunmaya, Antalya'yı bir adım daha ileri götürmeye gayret göstereceğiz" dedi.

DHA


YORUMLAR

  • 0 Yorum