Reklam

ATKED'ten Kaymakamlık ziyareti

Antalya Tüm Kurslar ve Eğitimciler Derneği (ATKED) Yönetim Kurulu, Muratpaşa İlçe Kaymakamı Orhan Burhan’ı makamında ziyaret etti.

ATKED'ten Kaymakamlık ziyareti
15 Eylül 2020 - 07:00

COVİD-19 pandemi hastalığı sebebi ile kısıtlı sayıda gerçekleştirilen ziyarete ATKED Yönetim Kurulu Başkanı Mazhar Doğmuş ve Yönetim Kurul Üyesi Şaban Aydoğmuş katıldı.

Eğitimcilerin ve kursların sorunları hakkında yapılan görüşmede ATKED Başkanı Mazhar Doğmuş pandemi ve pandemi sürecinde eğitim faaliyetleri hakkında görüşme bildirdi. Pandemi döneminde bir çok eğitimcinin işsiz kaldığını bunun yanı sıra kurs işletmecilerin sıkıntı ile karşılaştığını dile getiren Doğmuş, Ülke temelinin sağlamlığının iyi bir eğitimden geçtiğini, cehaleti yenmenin tek yolunun eğitim olduğununve dünya geneli oluşan bu vakanın ancak eğitimli ve bilinçli  bireyler ile baş edileceğini dile getirdi.

COVİD-19 hastalığı sebebi ile kısa tutulan görüşmede Muratpaşa İlçe Kaymakamı Orhan Burhan; “Her zaman vatandaşlarımızın yanında olduğumuz gibi eğitimcilerimizin de yanındayız, eğitim öğretim dönemi alınan önlemler dâhilinde hayırlısı ile açılacaktır. Bu süreçte gerek eğitimciler gerekse öğrencilerimiz sosyal mesafe ve maskeye önem vermeli ve alınan tedbirlere uymalıdır. İnşallah kısa sürede normal hayatımıza el birliği ile alınan önlemlere uyarak geri döneriz” temennilerinde bulundu.
 
Mehmet ÖZCAN
 

 
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum