Alanya'da asansörlerde yüzde 94 güvenlik ortalaması

ALANYA Belediyesi ve Türk Standartları Enstitüsü'nün 2015 yılında yaptığı protokol ile başlayan ve o dönem yüzde 12.33 oranı olan asansör güvenliği, 2021 yılıyla birlikte yüzde 94'e çıktı. Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, TSE Alanya Temsilciliği'ni ziyaret ederek çalışmalarla ilgili bilgi aldı.

Alanya'da asansörlerde yüzde 94 güvenlik ortalaması
19 Ocak 2021 - 15:17

Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Türk Standartları Enstitüsü Akdeniz Bölge Koordinatörlüğü Alanya Temsilciliği'ni ziyaret etti. Başkan Yücel'e ziyaretinde Alanya Belediyesi İmar ve Şehircilik Müdürü Hüseyin Uysal eşlik etti. Büyükhasbahçe Mahallesi 501 Sokak'ta faaliyetlerini sürdüren Alanya Temsilciliği'ni ziyaret eden Başkan Yücel'i, Akdeniz Koordinatörü Hasan Demirtaş ve ekibi karşıladı.


BAŞKAN YÜCEL TEBRİK ETTİ


Alanya Belediyesi ve TSE iş birliğinde, Alanya sınırları içerisinde gerçekleştirilen çalışmaları dinleyen Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, hem belediye ekiplerini hem Akdeniz Koordinatörü Hasan Demirtaş ve ekibini tebrik ederek, başarılarının devamını diledi.


1 planlamacı, 5 Makine Mühendisi, 6 Elektrik-Elektronik Mühendisi olmak üzere toplam 12 personelle hizmet veren TSE Alanya Temsilciliği'nin geride kalan 5 yılda Alanya Belediyesi ile ortak yürüttüğü çalışmalarda; kurulduğunda yüzde 12 seviyelerinde olan asansör güvenliğini bugün itibarıyla yüzde 94 seviyesine ulaştırıp, Türkiye ortalamasının çok üzerine çıkardığı belirtildi.


Bu haber 226 defa okunmuştur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum