logo

Şahin’den yaylada konser

Akdeniz’in kızı olarak tanınan Özlem Şahin, Antalya’nın Kumluca ilçesi Söğütcuması Köyü, Kuzca Mahallesi 2. Yayla Şenlikleri’nde konser verdi. Yaklaşık 3 saat sahnede kalan Şahin, performansıyla ayakta alkışlandı

Geçtiğimiz günlerde ilk klibini çeken Türk halk müziği sanatçısı Özlem Şahin, Antalya’nın Kumluca ilçesi Söğütcuması Köyü, Kuzca Mahallesi 2. Yayla Şenliklerine katıldı. Anadolu’nun farklı eserlerini seslendiren Özlem Şahin performanslıyla göz doldurdu.  Yaklaşık 3 saat sahnede kalan Şahin, söylediği oyun havalarının yanı sıra Akdeniz ve Ankara ezgileri ile gönülleri fethetti. Geçen yıl ilki yapılan şenliklere de katıldığını belirten Şahin, “Şenliklere olan ilgi geçen yıla oranla daha da fazlaydı. Alanı dolduran Kuzca sakinlerine teşekkür ediyorum” dedi.

MUHTARDAN TEŞEKKÜR

Söğütcuması Köyü, Kuzca Mahallesi 2. Yayla Şenlikleri’ni düzenleyen Kuzca Mahalle muhtarı Ali Okur da katılımdan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Şenlikleri geleneksel hale getireceklerini belirten Okur, “Özlem Şahin, verdiği konserle şenliğe renk kattı. Alan hınca hınç doldu. Kendisine teşekkür ediyorum” dedi.

HABER: Mehmet ÖZCAN

Share
#

SENDE YORUM YAZ