logo

24 Nisan 2018

Psikolojimize iyi gelecek

Genç, yaşlı, ergen ve yetişkin olanların psikoloji alanında her anlamda destek alabilecekleri “Psikoloji Antalya” oldukça yoğun bir katılım ve muhteşem bir törenle hizmete açıldı.

Antalya’nın Bahçelievler Mahallesi Konyaaltı Caddesi üzerinde bulunan ve Uzman Klinik Psikolog Sibel Dinç Çalışkan ile ekibinin, evlilik sorunları, cinsel sorunlar, klinik psikolojisi biriminde ve daha pek çok alanda hizmet vereceği Antalya Klinik Psikoloji Enstitüsü ‘Psikoloji Antalya’nın açılışına, AK Parti Antalya Milletvekilleri çıkarma yaptı. Açılışa, Ak Parti Antalya Milletvekillerinden Gökçen Özdoğan Enç, Hüseyin Samani ve Mustafa Köse’nin yanı sıra, Ak Parti Antalya İl Teşkilat Başkanı İbrahim Ethem Taş, Antalya İl Kültür ve Turizm Müdürü İbrahim Acar, Ak Parti Muratpaşa İlçe Teşkilat Başkanı Alparslan Belin, Antalya Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcıları, bazı Sivil Toplum Kuruluşları ile Dernek Başkanları ve yönetim kurulu üyeleri, Psikoloji Antalya’nın kurucusu Uzman Klinik Psikolog Sibel Dinç Çalışkan’ın ailesiyle vatandaşlar ve basın mensupları katıldı.

8 PSİKOLOG BİR ARADA

Oldukça yoğun bir katılımın sağlandığı açılışta kurdele kesilmeden önce bir konuşma yapan AK Parti Antalya Milletvekili Gökçen Özdoğan Enç, Antalya’ya yepyeni bir merkez daha kazandırıldığını söyleyerek, Psikoloji Antalya’da tam sekiz tane psikoloğun hizmet vereceğini söyledi. Enç, “Burası, her türlü genç, yaşlı, ergen, yetişkin olanların psikoloji anlamında destek alabilecekleri ve çok daha huzurlu hale gelebilecekleri bir merkez. Tabi ki buralara gelinmesini çok talep etmiyoruz ama sonuç olarak eğer ihtiyaç olursa da doğru bir merkez olarak burayı canı gönülden destekliyoruz, hayırlı uğurlu olsun.” dedi. Okunan duanın ardından başta Uzman Klinik Psikolog Sibel Dinç Çalışkan olmak üzere Milletvekilleri ve daha birçok isim kurdeleyi hep birlikte kesti. Açılış kurdelesinin kesilmesinden sonra salona geçen davetliler keman ve çello eşliğinde açılış ikramlarından tadıp sohbetler ederek merkezin açılışını kutladılar. Davetlilerle tek tek ilgilenen Uzman Klinik Psikolog Sibel Dinç Çalışkan ve ailesi ise tüm katılanlara teşekkürlerini ileterek açılışa katılanlarla fotoğraflar çektirip bu mutlu anı ölümsüzleştirdiler.   HABER MERKEZİ

 

 

 

Share
281 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ