logo

Özer ailesinin mutlu günü

Antalya’da sporu ve sporcuyu seven bir kişilik olarak tanınan ve okul faaliyetlerinde de önemli başarıların Antalya’ya kazandırılmasına öncülük eden eski İl Milli Eğitim Müdür Yardımcısı Özer Bedir, oğlunu evlendirdi.

———- ———-

Antalya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’ndeki etkin çalışmalarıyla tanınan Spor adamı, Muratpaşa Belediyesi Spor Müdürü Özer Bedir oğlunu evlendirdi.Antalya Spor camiasının popüler ismi Özer Bedir, uluslararası kaptan olan oğlu Sabri Bedir’i Antalya’nın tanınan ailelerinden Seda-Murat Tuncay çiftinin güzel kızları Ela ile evlendirerek, babalık görevini yerine getirdi.

UZAK DOĞUYA GİDECEKLER

Titanik Otel’de yapılan ve seçkin davetlilerin katıldığı düğün töreninde, çocukluk aşkıyla hayatını birleştiren Sabri Bedir, dünya evine girmenin mutluluğunu yaşadı. Gece geç saatlere kadar devam eden düğüne gelen Muratpaşa Belediye Başkanı Süleyman Evcilmen, nikahı kıyarak, yeni çifte mutluluklar diledi. Düğün gecesine katılar davetliler, gece boyunca keyifli anlar yaşadılar. Genç çift, düğünden sonra balayı için uzak doğuya Bali Adalarına uçtular. (Haber Merkezi)

Share
357 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ