logo

09 Ağustos 2019

Msgsü Otomasyon Sistemleri

Üniversitelerde kampus yaşamı yaşamını ve ihtiyaçlarını rahatlatacak pek çok teknolojik yeniliklerin kullanıldığını görüyoruz. Msgsü otomasyon sistemi akademik personeline ve öğrencisine sunmuş olduğu kolaylıklar ile bu ihtiyaçları önemli derece kolaylaştıran bir sistemdir. Msgsü otomasyon sistemi içerisinde ki kullanım kolaylığı sağlayan kullanıcı dostu ara yüzü ile giriş yapan öğretim üyelerinden tutunda öğrencilerin bu bilgilere ulaşmasına kadar birçok konuda kolaylık sağlayacak şekilde tasarlanmıştır.

Msgsü Otomasyon Sistemleri Avantajları

Sistem içerisinde öğretim üyesinin kendi web sayfasını oluşturmaya olanak sağlaması gelemektedir. Bu da açılan ve yürütülen ders için öğrenci ve öğretim üyelerine çeşitli avantajlar sağlamaktadır. Bir ders için elzem olan tüm raporlar bu sistem üzerinden raporlanarak çıktı almaya elverişli şekilde kurgulanmıştır.

Kayıt işlemleri, kolay kayıt imkanı sunarken bu belirli tarihler arasında açılarak kullanıma sunulur. Öğrenci ders kaydını bulunduğu yerden online olarak kolayca yapabiliyor.  Okulu kazanan ve yan dal yapan öğrenciler sistem üzerinden kayıt yapabilirler. Bununla birlikte, çift dal yapan, yatay ve dikey geçiş yapan öğrenciler Msgsü otomasyon sistemine hızlı, pratik ve kolay bir şekilde online sistemle kayıt yapabilirler. Siz de https://www.stendustri.com.tr/haberortak/msgsu-otomasyon-sistemi-h101808.html adresim sistem hakkında birçok bilgiye detaylı şekilde ulaşabilirsiniz.

Share
#

SENDE YORUM YAZ