logo

MHP yönetimi Gazipaşa’da

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Antalya İl Başkanlığı, seçimlerin ardından ilk ziyaretini Gazipaşa ilçesine gerçekleştirdi.

Seçimlerden sonra ilk çıkışını Gazipaşa’ya yapan MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri,  geçtiğimiz aylarda hayatını kaybeden Saniye Aksoy’un Karaçukur Köyü’nde ki mezarını ziyaret edip dua ettikten sonra ilçe merkezindeki programlanmış çalışmalarına başladı.

‘Kent yararına’ vurgusu

MHP Antalya İl Başkanı Mustafa Aksoy, kalabalık bir yönetim kurulu üyelerinden oluşan grupla Gazipaşa’da görev yapan muhtarlarla bir araya gelmeden önce Gazipaşa Belediye Başkanı Mehmet Ali Yılmaz’ı ziyaret etti. Yıkıcı değil her zaman olduğu gibi yapıcı olacaklarını vurgulayan Aksoy, “Üstüne basa basa söylüyorum. MHP olarak körü körüne siyaset yapan bir anlayış içerisinde olmadık olmayacağız. Hangi parti nereyi kazanmış bizim için önemli değil. Biz bu şehirde olduğumuz sürece kimseye köstek olmamaya ve kentimizin hayrına olacak her projede ve faaliyette siyasi kimliğe bakmadan destek vereceğiz. Kentin hayrına olmayan hiçbir çalışmanın da yanında olmayacağımız gibi tavrımızı net ve kesin koyarak Antalya halkının menfaatlerini gözeteceğiz” dedi.

Tek tek not aldı

Daha sonra akşam saatlerinde muhtarla planlanan yemeğe katılan MHP Antalya İl Başkanı Aksoy, 53 muhtarla birlikte yemek yedikten sonra sorunları tek tek not aldı. Antalya’da 913 muhtarın 378’inin değiştiğini ve yerlerine yenisinin seçildiğini belirten Aksoy, “Gazipaşa’da da 53 muhtarın 26’sı değişmiş” şeklinde konuştu. Gazipaşa Muhtarlar Derneği Başkanı ve Sarıağaç mahalle muhtarı Ahmet Aman ile uzun bir sohbet gerçekleştiren Aksoy, “Suriyeliler konusunda çok fazla şikâyet aldım.  Mahallerde sulamayla ilgili ve okullarla ilgili çok fazla şikâyet dile getirdiler. Tüm sorunları tek tek not aldım. Muhtarlarımızın mahallerine daha iyi hizmet vermesi için köprü olacağım, sorunların takipçisi olacağım” şeklinde konuştu.

Veli AKOĞLU

Share
#

SENDE YORUM YAZ