logo

10 Ağustos 2019

Esmeray’dan Bayram mesajı

Kurban Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayınlayan Kültür Memur-Sen Antalya İl Temsilcisi Esat Esmeray, “Birlik ve beraberlik içinde, dostluğun, kardeşliğin pekiştiği nice bayramlar dileğiyle, tüm İslam aleminin ve emekçi kardeşlerimizin Kurban Bayramını kutlarım” dedi.

Esmeray, “İnsanları birbirine yakınlaştıran, sevgi, kardeşlik ve dostluk bağlarını güçlendiren bir bayrama daha kavuşmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Bayramlar sosyal dayanışmayı artıran ve halkımızın yardımlaşma duygularını perçinleyen özel ve müstesna günlerdendir. İnsanları birbirine yakınlaştıran ve sevgi aşılayan bayramlar ayrıca, günlük yaşam içerisinde yeteri kadar hayatımıza yansıtamadığımız paylaşma, ziyaret etme, gönül alma gibi duyguları da doyasıya yaşamamız için önemli bir fırsattır. Mübarek Kurban Bayramı ihtiyaç sahipleriyle buluşup onların sorunlarını paylaşmamız için de çok büyük bir fırsattır” ifadelerini kullandı.

Esat Esmeray, “İhtiyaç sahibi vatandaşlarımızla dayanışma içerisinde olup, onları bağrımıza basacağımız bu bayramda Rabbimizden, kendisine adanan tüm kurbanları kabul buyurmasını, bizi sevdiklerimize ve kardeşlerimize bu vesile ile daha da yakınlaştırmasını temenni ediyorum. Bu duygu ve düşüncelerle; milletimizin Kurban Bayramını tebrik ediyor, yola çıkacak olan vatandaşlarımızın dikkatli olmasını, kazaya mahal vermeden sevdiklerine kavuşmalarını özellikle istirham ediyorum” şeklinde konuştu.

Veli AKOĞLU

Share
#

SENDE YORUM YAZ