logo

13 Ocak 2018

ERSİAD’tan Hilal’e ziyaret

Antalya Erzincanlı Sanayici ve İş adamları Derneği(ERSİAD) ve Antalya Erzincanlılar Yardımlaşma Derneği Başkanı Mustafa İlhan, gazetemizin İşletme Sahibi Yalçın Küçük’ü ziyaret ederek başarı dileklerinde bulundu.

BASINA TEŞEKKÜR
Basının sivil toplum kuruluşlarının çalışmalarının halka duyurulmasında emeğinin yadsınamayacağını belirten Başkan Mustafa İlhan, gazetemiz çalışanlarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı. Antalya Erzincanlılar Yardımlaşma Derneği’nin ardından yeni kurulan ERSİAD sayesinde Antalya’nın ticareti ve sanayisine katkı sağlayacak yatırımların altına imza atmayı amaçladıklarını belirten İlhan, Antalya’da 17 bin Erzincanlı’nın yaşadığını, ERSİAD olarak, üyelerin birbirlerini tanıyarak bağlarını kuvvetlendirerek, ticaret yapmaya teşvik etmek istediklerini kaydetti.

İlhan sözlerini şöyle sürdürdü: “Yönetim kurulu üyelerimizle birlikte hemşerilerimize hizmet etmeye onlarla bir arada birlik ve bütünlük içerisinde olmaya özen gösteriyoruz.17 bin kayıtlı Erzincanlı hemşerimiz bulunduğu Antalya’mızda şehrin değerlerine sahip çıkmanın yanı sıra Antalya’mıza katkıda bulunmanın gayretindeyiz. Bu çerçevede hem Antalya hem de Erzincan bizim için büyük bir değerdir. Bu değerlerin bir araya getirilmesi kültürlerin buluşturulması büyük çaba ve özveri ile başarıya ulaşmıştır

Bundan sonraki süreçte Antalya’dan Erzincan’a ne katkı sağlarız, turizm anlamında nasıl bir katma değer katarız, onun gayreti içerisinde bu yönde çalışmalarımız devam ediyor. Tüm Erzincanlıların bir arada olduğu Antalya Erzincanlılar Yardımlaşma Derneği sosyal ve kültürel etkinliklerde bundan önce olduğu gibi bundan sonrada Erzincan’ımızın ve hemşerilerimizin hizmetinde olacaktır”

Murat ŞENTÜRK

Share
421 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ