logo

23 Şubat 2018

AÜ ‘Çevre Hizmet Ödülleri-2017’ başvuruları başladı

Akdeniz Üniversitesi (AÜ) Çevre Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi (AKÇAM) tarafından geleneksel olarak verilen ‘Akdeniz Üniversitesi Çevre Hizmet Ödülleri-2017’ başvuruları başladı.

AKÇAM Müdürü Prof. Dr. Can Ertekin, Akdeniz Üniversitesi Çevre Hizmet Ödülleri’nin bu yıl 21’incisini gerçekleştirdiklerini söyledi. Çevre değerlerini koruyup geliştirmenin en etkin yolunun iyiyi ödüllendirme olduğu düşüncesiyle yola çıktıklarını anlatan Prof. Dr. Ertekin, “Çevre Hizmet Ödülleri-2017 başvuruları başladı. Çevre Hizmet Ödülleri her yıl çevre ve ekoloji değerlerinin korunması ve geliştirilmesine hizmet etmiş kişi, kurum ve kuruluşlara verilmekte. Ortak yaşamımızı ve geleceğimizi yakından ilgilendiren çevre değerlerinin korunması ve geliştirilmesine katkı sağlamayı amaçladığımız bu etkinliğimizde hep birlikte iyi örnekleri ön plana çıkararak çevre değerlerimize sahip çıkalım” dedi.

Başvuruların 6 Nisan’da sona ereceğini ifade eden Prof. Dr. Can Ertekin, “Akdeniz Üniversitesi Çevre Hizmet Ödülleri-2017 için Akdeniz Üniversitesi Ölçeği, Antalya Ölçeği, Türkiye Ölçeği (Kamu kurumları, Özel sektör), Bilim Onur Ödülü, Bilim Hizmet Ödülü, Bilim Teşvik Ödülü, Özel Ödül ölçeklerinde değerlendirmeler yapılacak. Bu değerlerin korunmasına hizmet etmiş herkesin başvurusunu bekliyoruz. Konuyla ilgili ayrıntılı bilgiye ‘http://akcam.akdeniz.edu.tr’ adresinden ulaşılabilir” dedi.

HABER MERKEZİ

Share
#

SENDE YORUM YAZ