logo

20 Şubat 2018

Antalya Jandarma Personeli Muay Thai Eğitimi

Antalya İL Jandarma Komutanlığı  personeli  fiziki kabiliyetlerini arttırmak  savunma teknikleri öğrenmeye yönelik Muay Thai kursu verilmeye başlandı.

Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Muay Thai antrenörü Yasin Urlu tarafından  29 Jandarma personeline Uygulamalı ve teknik işlenen dersler  Salı, Perşembe günleri  Antalya Spor Salonunda veriliyor.

Antalya Jandarma Personeli  Muay Thai’yle  Kendini Geliştiriyor

Jandarma Personelinin Muay Thai derslerini  ziyaret eden Antalya İl Jandarma Alay Komutanı Tuğgeneral  Cengiz Yıldız’a  Jandarmanın Türk milletinin can güvenliğini sağladığını ve muay thai derslerinde savunma teknikleriyle kendilerini geliştirdiklerini söyledi.

Antalya İl Jandarma Komutanlığı personelinin  Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğüne bu sporu öğretmesi yönündeki talepleri değerlendirdiğini belirten Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Yavuz Gürhan, Jandarmamızın nasıl fedakarlıklar içerisinde ve ne zorluklarda her zaman canlarını hiçe sayarak görevlerini yapıyorlar.İl Müdürlüğümüzce kendilerine eğitim verdiğimiz mutlu ve gururluyuz.” Dedi.

Jandarma Personelinin Muay Thai derslerini  ziyaret eden Antalya İl Jandarma Alay Komutanı Tuğgeneral  Cengiz Yıldız’a Antalya Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Yavuz Gürhan, Muay Thai antrenörü Yasin Urlu Muay Thai Milli Formasını hediye etti.

HABER MERKEZİ

 

Share
260 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ

BENZER HABERLER

Röportajlarımız
Antalya’nın Eğitim Markası

Antalya’nın Eğitim Markası

Röportajlarımız
Deniz kirliliğine hayır

Deniz kirliliğine hayır

Röportajlarımız
Doğan: “Karşı değiliz”

Doğan: “Karşı değiliz”

Röportajlarımız
A.Ü UZAKTAN ALGILAMA

A.Ü UZAKTAN ALGILAMA

Röportajlarımız
Geleceğiniz emin ellerde

Geleceğiniz emin ellerde