logo

08 Ocak 2018

Akrep’te 2’nci Bulut dönemi

Antalyaspor’da 10 Ocak’ta yapılacak kongre öncesi başkan adayı netleşti.

Antalyaspor’da geçtiğimiz cuma gerçekleştirilen Divan Kurulu’nda önümüzdeki çarşamba günü yapılacak kongre de aday olacak isim netlik kazandı. Kırmızı-beyazlı kulüpte, daha önce de başkanlık koltuğuna oturan Cihan Bulut, kongre öncesi bir kez daha başkanlık görevine talip olduğunu belirtti.

“Önce Antalyaspor”
Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel’in kendisine ilettiği başkanlık teklifini seve seve kabul ettiğini belirten Cihan Bulut, Antalyaspor için elini her zaman taşın altına koymaya hazır olduğunu dile getirdi. Yeni yönetim kurulu için çalışmalarına başladığını aktaran Bulut, göreve başladıktan sonra “Arkadaşlarımızla büyük bir gayretle, önce Antalyaspor diyerek çalışmalarımızı sürdüreceğiz” dedi.

Hamzaoğlu yorumu
Divan Kurul toplantısı sonrası teknik direktör Hamza Hamzaoğlu ile yaptığı görüşme ve teknik adamla ilgili fikirlerini de kamuoyuyla paylaşan Bulut, tecrübeli teknik adamın Türk futbolunun en değerli hocaları arasında olduğunun altını çizdi. Hamzaoğlu ile çalışmanın kendileri için ayrıcalık olduğunu belirten Bulut, 47 yaşındaki teknik adamın kırmızı-beyazlı kulüp için bir şans olduğunu, kendisiyle birlikte ligin ikinci devresinde takımı hak ettiği yere getirmek istediklerini dile getirdi.
Veli AKOĞLU

Share
357 Kez Görüntülendi.
#

SENDE YORUM YAZ