logo

AK Parti Korkuteli teşkilatı iftarda bir araya geldi

 

Ak Parti Korkuteli ilçe teşkilatı, dünden bugüne Ak Parti ilçe teşkilatında görev almış parti üyelerine iftar programı düzenledi. 

Recep Gürbüz Kapalı spor salonunda gerçekleşen İftar programına Ak Parti İl Başkanı İbrahim Ethem Taş, İlçe Başkanı Kemal Sancaktar, MHP Korkuteli İlçe Başkanı Medine Yapılmışev, Muhtarları, Şehit Aileleri ve mahalle temsilcileri katıldı.
Ak Parti Korkuteli İlçe Başkanı Kemal Sancaktar, birlik ve beraberliğe değinirken, “Ramazan ayı birliğimiz ve beraberliğimizin pekişmesi için bir fırsattır. Yeni bir yönetim kurulu olarak dünden bugüne görev almış yol ve dava arkadaşlarımızla bir araya geldik. Aramızdaki bu beraberliği perçinlemek için Ramazan ayını bir fırsata dönüştürme gayreti içindeyiz. Rabbim, birliğimize ve beraberliğime göz dikenlere fırsat vermesin” dedi.
AK Parti İl Başkanı Av. İbrahim Ethem Taş ise, Ak Parti Korkuteli ilçe teşkilatı ve parti teşkilatının sahadaki en önemli değerleri olan mahalle başkanlarıyla aynı sofrada buluşturan İlçe teşkilat yönetimine teşekkür etti.  İHA

Share
#

SENDE YORUM YAZ